Nacionalne oznake kvalitete za eTwinning projekte u našoj školi

Šest učitelja i stručnih suradnika te 41 projekt na eTwinning platformi nagrađeni su Nacionalnom oznakom kvalitete za projekte provođene u prošloj školskoj godini. Čestitamo učiteljici savjetnici Marini Mužek (19 projekata), prof. savjetnici Ivani Dubovečak (12 projekata), prof. informatike Daliji Kager (7 projekata), našoj bivšoj profesorici informatike i tehničke kulture mentorici Maji Mačinko ( 1 projekt), psihologinji mentorici Gordan Novković Poje (1 projekt) i školskoj knjižničarki Davorki Facko-Vnučec (1 projekt). Čestitamo i svim učenicima koji su sudjelovali u projektima te su marljivo radili u prošlogodišnjoj specifičnoj nastavnoj godini. Nadamo se i ponekoj Europskoj oznaci kvalitete.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 2. 10. 2020.