Knjižna booka

U Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu 1. listopada 2020. godine šesti je put održana svečanost knjige i čitanja Knjižna booka. Ovogodišnja Knjižna booka zbog epidemioloških razloga nije održana 2. travnja na Međunarodni dan dječje knjige, ali je i 1. listopada, početak Međunarodnoga mjeseca školskih knjižnica, odličan dan za svečanost knjige i čitanja i ohrabrenje školskim knjižničarima za uspješan nastavak aktivnosti. Na svečanosti su dodijeljene nagrade za nacionalne literarne natječaje, među njima i  Kanižajada Limačijada. Učenik prošlogodišnjeg 3.a razreda  T. Štriga i njegov rad Jutro na motoru je među pohvaljenim radovima. Čestitke učeniku i njegovoj učiteljici Lidiji Detelić.!

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 21. 10. 2020.