Knjižnica Galženica: Izložba učeničkih radova „Iz krvi i bola niklo je cvijeće- Hrvatska moja, zahvalna i ponosna“

U knjižnici Galženica 16. studenoga otvorena je izložba likovnih radova pod nazivom  "Iz krvi i bola niklo je cvijeće- Hrvatska moja, zahvalna i ponosna“ učenika viših razreda Osnovne škole Nikole Hribara i Osnovne škole Eugena Kvaternika.
Izložba je pripremljena pod vodstvom profesorice Marije Lovrić i profesorice Marije Patrlj iz OŠ Nikole Hribara te profesora Vida Vučaka i profesorice Martine Filipović iz OŠ Eugena Kvaternika. Izložba je dio projekta na eTwinningu pod istim nazivom kojemu je cilj produbiti ljubav prema Domovini i zahvalnost prema žrtvama Škabrnje i Vukovara. Izložba možete pogledati do 23. studenog.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 18. 11. 2020.