Natjecanje Sigurno u prometu

Natjecanje Sigurno u prometu održano je 30. travnja 2022. godine u OŠ Jurja Habdelića, a na njemu je sudjelovalo 7 ekipa osnovnih škola s područja Zagrebačke županije. Natjecanje se odvijalo prema utvrđenom programu u dva dijela: praktični dio - upravljanje biciklom i teoretski dio - testiranje učenika, a suorganizator natjecanja je HAK - Velika Gorica. Našu školu su predstavljali učenici Franka Štriga, Magdalena Kosi, Toni Štriga i Borna Mandić. Ekipno su zauzeli 5. mjesto, a najbolji pojedinačni rezultat postigao je Toni Štriga osvojivši 2. mjesto i tako se plasirao na Državno natjecanje koje će se održati u Rovinju od 17.- 20. 05. 2022. godine. Voditelj učenicima je prof. Vinko Lujić. Čestitke učenicima i mentoru!

objavio: Administrator   datum: 3. 5. 2022.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.