Oskar znanja

Učenici Mihael Blažević, Laura Horvat, Petra Cerjak i Tia Stojaković, pobjednici ovogodišnjeg natjecanja iz vjeronauka- Vjeronaučne olimpijade, sudjelovali su s mentoricom Natašom Čurić na svečanoj dodjeli nagrade Oskar znanja učenicima pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2021./2022 , u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. Svečanost je održana 13.lipnja 2022.godine u sportskoj dvorani XV. gimnazije u Zagrebu.

Oskar znanja, najveće i najprestižnije priznanje učenicima u Hrvatskoj za njihove velike uspjehe na državnim i međunarodnim natjecanjima. Priznanje je uručeno i nastavnicima mentorima, koji su ih pripremali, pratili i motivirali za natjecanja.

Čestitamo našim učenicima!

objavio: Nataša Čurić   datum: 13. 6. 2022.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.