Dan BezVeze

U našoj školi Dan BezVeze se, već treću godinu zaredom, provodi posljednjeg nastavnog dana u školskoj godini. I ove nas je godine poslužilo lijepo, ali ipak malo prevruće vrijeme.
Sudjelovali su učenici 2.b, 3.c, 5.c te 8.a, 8.b, 8.c razreda zajedno s razrednim učiteljicama Divnom Topolnjak i Vesnom Lužnik, te razrednicama Dubravkom Vešligaj i Dalijom Kager, a 8.a i 8.b razred u aktivnostima na otvorenom vodila je prof. hrvatskog jezika Ivana Dubovečak.
Kako smo ga proveli, pročitajte pod Opširnije.

3.c je vrijeme proveo na otvorenom organizirajući piknik u hladovini i igrajući igre po izboru, a 2.b je u učionici, sklonjen od opasnog sunca, igrao razne igre: brainbox, igre s kartama, a kasnije su se ipak odlučili izaći van na piknik na kojemu su pjevali, igrali nogomet i badminton te se dodavali s frizbijem.
5.c razred Dan BezVeze obilježio je igran jem nekih društvenih igara u učionici koje mnogi učenici dugo vremena nisu igrali, ali su se pritom dobro zabavili bez tehnologije.
Osmaši su svoj posljednji dan u osnovnoj školi, nakon svečane dodjele stečenih certifikata Elements of AI u školskoj blagovaonici, ostatak vremena proveli u druženju na otvorenom, pozdravljali su se jedni s drugima, kao i sa svojim razrednicima, profesoricama i profesorima. Jedna od najzanimljivijih aktivnosti, a prikladna uz vrući dan, bilo je polijevanje vodom. Naravno, Dan BezVeze nije prošao bez potpisivanja na ruke i majice.
Svi smo se zabavili i uživali u još jednom Danu  BezVeze, daleko od ekrana, u igri i druženju.

objavio: Dalia Kager   datum: 4. 7. 2022.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.