29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12

Korisne stranice

Gradsko natjecanje osnovnih škola grada Velike Gorice u košarci za dječake

Natjecanje je održano 16.12.2014. godine u OŠ Eugena Kumičića. Sudjelovalo je 8 ekipa, a igralo se po kup sustavu. U četvrtfinalu naša je ekipa pobijedila OŠ  Vukovina  rezultatom 33:6 te se plasirala u polufinale gdje je u neizvjesnoj utakmici do posljednje sekunde pobijedila domaćina OŠ E. Kumičića sa 13:12. i  plasirala se u finale. U finalnoj utakmici sastali smo se sa ekipom OŠ Šćitarjevo koja je bila uvjerljiva u svom dijelu žrijeba pobjedama 22:2 protiv OŠ Velike Mlake i u polufinalu 24:2 protiv OŠ Slavka Kolara iz Kravarskog. U prve dvije četvrtine rezultat je bio neizvjestan i dugo smo se mučili kako bi probili zonsku obranu protivnika. Puno boljom igrom u drugom poluvremenu naša ekipa je povela i držala razliku do konačnog rezultata 15:9 za našu ekipu:

Konačan poredak : 1. OŠ Eugena Kvaternika