« Travanj 2024 »

Korisne stranice

Završna školska svečanost

Završna školska svečanost za roditelje i učenike održana je 15. lipnja. Unatoč vrućem i sparnom danu školska dvorana bila ispunjena do zadnjeg mjesta. Kroz program su uspješno vodili Lucija Šafranić (5.c) i Sven Malkoč (6.d). U programu su nas zabavljali pjevači zbora kojeg vodi Aleta Arbanas uz pratnju učenika Jana Naglića i Emanuela Ivana Pučeka. Plesače su uvježbale učiteljice Božica Horvačić, Divna Topolnjak, Bernarda Jandriš dok je male folkolraše uvježbala Barica Marović.  Za dramski izraz pobrinule suse učiteljice Bernarda Jandriš, Marina Mužek, Marina Golemac, Vanja Korica, profesorica Dubravka Adžaga i vjeroučiteljica Ivana Zec.
 U završnom dijelu svečanosti nagradili smo učenike koji su našu školu predstavljali na državnim natjecanjima te najbolje osmaše. Nagrade im je uručio ravnatelj Stanko Čudić.

Popis nagrađenih učenika pod opširnije

Laura Carla Kraljević –   najbolja je učenica 8.a razreda, predstavljala nas je na državnom natjecanju iz kemije, mentorica Andreja Kupina Ramljak.

Ivan Gusić – najbolji osmaš 8.b razreda, osvojio je drugo mjesto na državnom natjecanju iz tehničke kulture i sudjelovao je na dva državna natjecanja iz robotike: Robokupu i RoboCapu. Mentorica Maja Mačinko Kovač

David Čemeljić- najbolji je učenik 8.c razreda i predstavljao je našu školu na dva državna natjecanja iz robotike Robokupu i RoboCupu. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Marko Polić- najbolji je učenik 8.d razreda i sudjelovao je na državnom natjecanju iz RoboCupa. Mentorica Maja Mačinko Kovač

Luka Blažević, učenik 8.a razreda osvojio je drugo mjesto na državnom natjecanju iz kemije, mentorica Andreja Kupina Ramljak. Na državnom natjecanju iz fizike osvojio je drugu nagradu, mentor učeniku je Igor Pešić.

Luka Blažek, učenik 6.d razreda sudjelovao je na državnom natjecanju iz tehničke kulture. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Lea Slijepčević, učenica 6.b razreda sudjelovala je s literarnim radom na državnom natjecanju LiDraNo.  Mentorica Jasminka Tihi-Stepanić.

Sven Malkoč, učenik 6.d razreda sudjelovao je s igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Josip Pavlečić, učenik 6.d razreda sudjelovao je s igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Josip Maraković, učenik 6.d razreda sudjelovao je na državnim natjecanjima iz robotike RoboCup i Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Mislav Breka, učenik 7.d razreda sudjelovao je na državnom natjecanju Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Dominik Kos, učenik 7.d razreda sudjelovao je na državnom natjecanju Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Nika Pešut, učenica 5.b razreda sudjelovala je na državnom natjecanju RoboCup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Fran Hrešć,učenik 5.b razreda sudjelovao je na državnom natjecanju RoboCup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 16. 6. 2015.