« Ožujak 2024 »

Korisne stranice

Noć knjige - predstavljanje romana "I onda se ponovno zaljubila"

U ponedjeljak 23. travnja održano je predstavljanje novog ekološko-ljubavno-obiteljskog romana I onda se ponovno zaljubila autorice N. M. K.. Predstavljanje je održano povodom obilježavanja Noći knjige te Dana planeta Zemlje koji je obilježen dan ranije. Predstavljanje je održano u 18 sati, u prostorijama Gradske knjižnice Velika Gorica. Predstavljanje su pripremili i održali učenici osmog razreda OŠ Eugena Kvaternika. U pripremi izlaganja pomogle su im i pripremale ih učiteljica razredne nastave, mentorica M.D.  te knjižničarka,  dipl. bibl. D. F-V.. Učenici su kroz glumu predstavili radnju ranije spomenutog roman te na taj način potaknuli sve okupljene da posude i pročitaju roman. Učenik I. F. je proveo kratki intervju sa spisateljicom kroz koji su razgovarali o samom romanu i načinu na koji je napisan te o problemima u ljubavi i okolišu koji prožimaju sam roman. Intervju je odlično odrađen, no naravno treba pohvaliti i sve ostale koji su sudjelovali u predstavljanju; glumce E. J. i L. R., E. J. koja nas je odlično uvela u predstavljanje svojim sviranjem na oboi te N. Č. koja je sjajno odglumila planet Zemlju i upozorila nas na probleme onečišćenja i uništavanja lijepog okoliša. Na kraju predstavljanja svi smo se okrijepili sokovima i pizzom te su svi učenici dobili velike pohvale od svih koji su prisustvovali. I.Z.

Noc_knjige.docx (1.29 MB)

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 24. 4. 2018.