Kakve su moje zelene vještine? kviz znanja - RAZREDNA NASTAVA

Kakve su moje zelene vještine? kviz znanja - PREDMETNA NASTAVA

0-49% - Zeleni početnik

Ova kategorija predstavlja početnike u svijetu održivosti, one koji su tek počeli istraživati i učiti o zelenim vještinama i ekološkoj svijesti.

50-64% - Zeleni Novak

Ova razina označava one koji su već stekli osnovno znanje o održivosti i počeli primjenjivati neke zelene prakse, ali još uvijek imaju mnogo toga za naučiti.

65-74% Planetarni Zaštitnik

Na ovoj razini su svi koji su već dobro upoznati s konceptima održivosti i aktivno ih primjenjuju u svakodnevnom životu, ali i dalje se trude proširiti svoje znanje i vještine.

75-84% - Zeleni Inovator

Ova kategorija predstavlja one koji ne samo da prakticiraju održivost, već i inoviraju i pronalaze nove načine za poboljšanje svojih zelenih praksi i utjecaja na okoliš.

85-100% - Zeleni Mudrac

Ova najviša razina zelenih vještina pripada ekspertima u održivosti, koji ne samo da imaju duboko razumijevanje i praktično iskustvo, već i vode i inspiriraju druge prema održivijoj budućnosti.

Besplatne psihološke radionice

O ciklusu besplatnih radionica za učenike osnovnih škola koje se održavaju u sklopu projekta "Ruka podrške učenicima koji trpe nasilje“ pogledajte u prilogu.

pozivnica_za_ciklus_OS-1.doc (41.50 KB)

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 4. 4. 2017.