Kutak za učitelje

Objedinjeni popis udžbenika, drugih obrazovnih materijala i prilagođenog programa za šk.godinu 2021.-2022.

Popis udžbenika, drugih obrazovnih materijala i prilagođenog programa za OŠ Eugena Kvaternik za šk. godinu 2021./2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja financira dokup starih i nabavu novoodabranih udžbenika. Radne bilježnice, kutije za Tehničku kulturu i Prirodu i radne bilježnice za prilagođeni program ove će godine financirati Grad Velika Gorica.
Roditelji kupuju samo pribor, bilježnice i omote i geografski atlas za 5. razred  (Geografski atlas za osnovnu školu, Skupina autora, 5.-8. razred, izdanje ŠK-HŠK), a za sve ostalo najbolje je pričekati početak nastave kad će učenici dobiti detaljne upute od razrednih i predmetnih učitelja.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 4. 7. 2021.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.