Učenici 3.b posjetili su OŠ Kravarsko

U petak 20. rujna učenici 3.b posjetili su OŠ Slavka Kolara u Kravarskom u sklopu projekta koji se nastavlja i drugi školsku godinu „Škola u selu i gradu„. Domaćinima smo poklonili drvo prijateljstva koje smo zajedno zasadili u želji da naše prijateljstvo i suradnja što dulje traju. Na taj smo način obilježili i Svjetski dan sadnje drveta. Dan je bio zanimljiv, posjetili smo školski vrt (vidjeli i dio biljaka koje smo mi posadili prilikom zadnjeg posjeta), u prirodi smo se orijentirali pomoću kompasa, micro:bitova, u šumi pomoću mahovine i godova. Nakon šetnje šumom i uočavanja kako se obzor mijenja u odnosu na stajalište otišli smo u informatičku učionicu i svoje znanje smo pretočili u mnoštvo računalnih igara koje smo radili u Wordwallu. Međusobno smo igrali igrice…i vrijeme je proletjelo. Zahvaljujemo se našim domaćinima na prekrasnom edukativnom druženju i veselimo se sljedećem koje će biti u našoj školi. (Marina Mužek)

FOTOGALERIJA

Video - sadnja drveta

objavio: Davorka Facko-Vnučec Dalia Kager   datum: 20. 9. 2019.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.