Natjecanja

Županijsko natjecanje iz Geografije

Već tradicionalno, na Natjecanju iz Geografije u našoj školi sudjelovalo je mnogo učenika, ove godine njih četerdeset troje. Devetero njih sudjelovalo je na županijskoj razini koja je održana 07. ožujka 2022. godine, a organizator je bila OŠ Klinča Sela. U kategorijama od petog do osmog razreda sudjelovali su učenici: Dorian Cafuta, Gita Ćosić, Bruna Markov, Bruno Crnogaća, Katja Crnkoci, Josip Baćak, Ivana Martinović, Jasmina Smajlović i Daria Jakelić. Mentorice učenicima su profesorice Ivana Štokov i Dubravka Vešligaj. Čestitamo svim učenicima i metoricama na ostvarenim izvrsnim rezultatima , a posebno Dariji ( mentorica D. Vešligaj) koja je osvojila 1. mjesto i Dorijanu ( mentorica I. Štokov) koji je osvojio 3. mjesto.

objavio: Administrator   datum: 31. 3. 2022.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.