64. Natjecanje mladih tehničara

U Osnovnoj školi Stjepana Basaričeka u Ivanić Gradu održano je 4. ožujka 2022. godine 64. Županijsko natjecanje mladih tehničara.

Na Natjecanju mladih tehničara u pratnji mentorice i prof. tehničke kulture Kristine Panižić sudjelovali su učenici naše škole u različitim kategorijama: Leona Šajnović ( Maketarstvo i modelarstvo, 5. mjesto), Petra Prlić (Graditeljstvo, 13. mjesto), Vice Zuanović (Robotika, 2. mjesto), Feljan Antonio (Elektrotehnika, 5. mjesto), Nikola Drvodelić (Elektronika, 4. mjesto), Ivano Vrtarić (Strojarske konstrukcije, 8. mjesto) i Petra Anić (Modelarstvo uporabnih tehničkih strojeva, 5. mjesto).

Čestitamo svim učenicima i njihovoj metorici Kristini Panižić na postignutim izvrsnim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole.

objavio: Administrator   datum: 30. 3. 2022.