UPUTE ZA UČENJE NA DALJINU - OD 4. DO 8. SVIBNJA 2020.

Dragi roditelji i učenici,

zbog padanja sustava stranice škole morali smo promijeniti davanje uputa za učenje na daljinu.

Upute, nastavni listići, PPT , Alfini materijali te zadaci iz Engleskog jezika  nalaze se u materijalima.

Vidimo se u utorak u 15 sati u učionici Zoom.

Za roditelje koji misle da stranica nije sigurna šaljem poruku da je sigurna i da mnoge učiteljice u RH koriste ovu virtualnu učionicu.

Problemi koji su bili su otklonjeni.

Veselim se i daljnjoj suradnji,

učiteljica MM

Dragi moji trećaši, u mjesecu smo svibnju, posvećenom Mariji, Isusovoj majci.Vaš će zadatak biti da u svoje bilježnice na prvoj slobodnoj strani napišete lijepim slovima,koje možete i ukrasiti, ovaj tekst:

M A R I J O,

S V I B NJ A

K R A LJ I C E,

M O L I

Z A       N A S !

Oko ovog teksta nacrtajte i obojajte cvijeće koje biste darovali Mariji.Šaljem vam i pjesmu "Marijo,svibnja kraljice" koju možete pjevati.Željela bih vas zamoliti da kroz mjesec svibanj izmolite jednu Zdravo Mariju da nam Majka Božja pomogne da izađemo iz ove situacije i počnemo ponovo normalno živjeti.Molitva upućena iz dječjeg srca posebno je draga Majci Božjoj.
Posebno vas molim da za svoje drage majke napravite čestitke za Majčin dan,koji slavimo u nedjelju 10.svibnja. Napišite im svoje riječi zahvale za sve što čine za vas i ukrasite ih srcima i cvijećem.Svoje čestitke dajte im u nedjelju, na Majčin dan.
Ne morate mi ovaj put ništa poslati.
Sve vas pozdravlja i voli vaša vjetoučiteljica Ivana!

objavio: Marina Mužek   datum: 3. 5. 2020.