eTwinning 2022./2023.

International Women in Science Day II.

I ove smo se godine priključili međunarodnom projektu International Women in Science Day II., koji za cilj ima popularizaciju STEM-a među djevojčicama. Prošle je godine u projektu sudjelovalo 89 učitelja i više od 1000 učenika kroz razne aktivnosti.

Projekt vode i koordiniraju Dalia Kager iz OŠ E. Kvaternika (informatika) i Maja Mačinko iz OŠ I. Cankara (tehnička kultura). U projektu ove godine sudjeluju, uz učitelje i učenike iz Hrvatske, i učenici i učitelji iz Albanije, Armenije, Azerbajdžana, Bosne i Hercegovine, Francuske, Gruzije, Grčke, POrtugala, Rumunjske, Sjeverne Makedonije, Srbije i Turske.

Osim učiteljice informatike Dalije Kager, s učenicima iz naše škole na projektu sudjeluje i učiteljica Marina Mužek.

objavio: Dalia Kager   datum: 10. 9. 2020.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.