eTwinning 2022./2023.

Haydi, zeka oyunu oynayalim! (Let’s play intelligence game!)

Dokazana je činjenica da društvene igre povećavaju razinu IQ-a, posebno kod djece. Učenje igranjem neophodno je u obrazovanju. Cilj projekta je stvoriti zabavno okruženje za učenje pomoću igara inteligencije za naše učenike koji borave kod kuće zbog pandemije. Proces učenja korz zabavu također pridonosi njihovom akademskom uspjehu. Primijećeno je da umne igre poboljšavaju vještine učenika u rješavanju problema kao i kreativno i kritičko razmišljanje. Prekomjerno korištenje tehnologije i snižavanje dobi učenika koji tehnologiju koriste, donijeli su mnoge probleme u zdravstvenom, socijalnom i obrazovnom smislu. Ovim se projektom kod djece poboljšavaju značajke poput socijalnog razvoja, razmišljanja, rješavanja problema, analize, interpretacije, sinteze i komunikacijskih vještina.

objavio: Dalia Kager   datum: 15. 12. 2020.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.