eTwinning 2022./2023.

Živimo zeleno / Living greenly

Cilj ovog međunarodnog eTwinning projekta je stvoriti obrazovne sadržaje i u što većoj mjeri ih implementirati u školske kurikulume osnovnih škola i vrtića kako bi u budućnosti svi bili spremniji na nove društvene i okolišne izazove i mogli donositi važne životne i poslovne odluke po modelu kvalitetnijeg i održivijeg načina života.
Projekt potiče volonterski, društveni, praktični i kreativno stvaralački rad, te i aktivnu participaciju djece u ekološkim aktivnostima škole, lokalne zajednice i šire kroz koje će učenici stjecati navike odgovornog ponašanja prema okolišu i održivom razvoju.
Misli globalno - djeluj lokalno!

U ovom projektu sudjelovat će učenici 7. razreda s učiteljicom informatike Dalijom Kager, a uz škole iz Hrvatske, sudjeluju i škole iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Rumunjske, Sjeverne Makedonije, Slovačke, Slovenije, Srbije, Turske i Češke.

objavio: Dalia Kager   datum: 10. 9. 2020.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.