eTwinning 2022./2023.

Međunarodni eTwinning projekt OYUN VE 21.YY BECERİLERİ (Igra i vještine 21. stoljeća)

Djeca uče živeći i radeći koncepte uključene u obrazovne programe utvrđene kurikulumom nacionalnog obrazovanja, a susret s materijalima koji se odnose na igru ​​u svakom društvu od prošlosti do danas pokazuje da igra ima važno mjesto u ljudskom životu. Utječu na emocionalni i socijalni razvoj, kao i na mentalni i jezični razvoj. Kroz igru, djeca razvijaju sposobnost donošenja odluka, poštivanja pravila, poštovanja i iskrenosti prema drugima, upravljanja svojim ponašanjem u grupi i suradnjom s drugima. Igranje igara jedna je od osnovnih potreba djece. Ako se toj potrebi ne udovolji, neće se ostvariti nit zdravi razvoj djece. Ovim projektom želimo podržati i razvijati vještine 21. stoljeća kako bi se učenici i zabavili i učili uz igru.

Projekt su pokrenule i vode: Esra Duygu Erkolbüyükdinç, Ortaklar Kurtuluş İlkokulu, Germencik, Turska i Serap Kurt Mutlu, Ünye Anaokulu, Ünye, Turska.

objavio: Dalia Kager   datum: 30. 9. 2020.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.