eTwinning 2022./2023.

Međunarodni eTwinning projekt Bizim İçin Her Yer Okul - Everywhere is school for us

Cilj ovog projekta je rad na aktivnostima koje se mogu obavljati unutar i izvan škole, tako da obrazovni život učenika ne zaostaje tijekom i nakon pandemije. Ne uključuje samo obrazovanje na daljinu već i sve ostale aktivnosti. Slikarstvo, glazba, tjelesni odgoj itd.

Cilj je pokazati da se obrazovno okruženje u školi može održavati u bilo kojoj situaciji i stanju. Obrazovanje na daljinu, hibridno obrazovanje itd., a stvarat će se pozitivni primjeri s aplikacijama i dijeliti s drugim sudionicima na projektu.

Projekt vode: Mehmet Yildirim, Aynur Kasabalı İlkokulu, Karatay, Turska i  Sara Fernandez Santos, Nuestra Señora de los Ángeles, Rincón de Seca, Španjolska.

objavio: Dalia Kager   datum: 24. 10. 2020.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.