Gledali smo, posjetili smo, obilježili smo...

Obavijesti uz početak nove školske godine 2021./2022.

Dragi učenici, želim vam zdravu i uspješnu novu školsku godinu.

Obavijesti o radu knjižnice moći ćete pronaći na ovim stranicama, ali i na stranici Školska knjižnica na Teamsu. U slučaju prelaska na nastavu na daljinu aktivirat će se i online knjižnica naše škole. Na stranicama knjižnice možete pronaći popise lektire za učenike osnovne škole s količinom koju posjeduje naša knjižnica. Možete pogledati i popis lektire za ovu školsku godinu, stranicu sa poveznicama na medijske izvore kao i na online izvore  te stranicu na kojoj možete pratiti projekte koje provodi školska knjižnica. U online katalogu možete pratiti koje sve knjige posjeduje naša knjižnica.

Na žalost i ove školske godine prema Smjernicama o radu, a zbog poštivanja epidemioloških mjera, posebni su uvjetni rada školske knjižnice, no čitanje je i dalje "in".

Pozdravlja vas vaša knjižničarka.

“Čitanje je za um ono što je vježba za tijelo. S jednim se čuva i jača zdravlje, a sa drugim vrlina, koja je zdravlje uma.”
– Joseph Addison

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 6. 9. 2021.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.