Gledali smo, posjetili smo, obilježili smo...

Obavijest

Dragi učenici, uslijed poboljšanja epidemiološke situacije i popuštanja epidemioloških mjera, više neće biti razredne posudbe, odnosno knjižničarka više neće donositi lektire u učionice. Knjige možete sami posuditi i vratiti u školsku knjižnicu u vremenu: ponedjeljak i srijeda od 13-19, utorak i četvrtak od 8-14 sati. Petkom knjižnica radi ujutro, osim u dane dežurstva kada knjižnica radi poslijepodne: 25.03., 22.04., 20.05., 17.06. 2022. godine.
Knjige za povrat možete ostaviti i u košari ispred knjižnice.
Molim sve one koji imaju stara zaduženja knjiga da iste vrate čim prije.
Posuđenu knjigu čuvajte i urednu vratite na vrijeme, kako bi ostali učenici imali priliku pročitati istu knjigu. Da bi posudili novu lektiru, potrebno je vratiti staru.
Upite vezano uz lektire možete mi postaviti u Teamse ili privatnom porukom u chat.
Raspoloživost knjiga možete provjeriti u online katalogu naše školske knjižnice: https://os-ekvaternika-velikagorica.zaki.com.hr/pages/search.aspx?&currentPage=1&searchById=-1&age=0
Hvala, vaša knjižničarka

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 21. 3. 2022.