Gledali smo, posjetili smo, obilježili smo...

Knjižna booka

Knjižna booka, svečanost knjige i čitanja, ove je godine posvećena stotoj obljetnici rođenja pjesnikinje Vesne Paru i održana je 27. svibnja 2022. godine u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici. U prostoru NSK mogli smo pogledati postavljene tematske izložbe, radove učenika osnovnih i srednjih škola koji su nastali u suradnji i pod stručnim vodstvom školskih knjižničara. Na svečanosti su održane dodjele nagrada za tri ovogodišnja natječaja, prigodni program i književni kviz. U programu su nastupile učenice Maša i Pia s recitacijama pjesama Paje Kanižaja, a pod mentorstvom vjeroučiteljice Ivane Zec. Naši učenici Maša, Pia, Vice i Jelena nastupili su i u književnom kvizu pod mentorstvom naše školske knjižničarke. Organizator Knijžne booke je Hrvatska udruga školskih knjižnilčara.

objavio: Administrator   datum: 30. 5. 2022.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.