Gradsko natjecanje osnovnih škola u stolnom tenisu

Nakon što su prije par dana šahistkinje naše škole pobijedile na gradskom natjecanju osnovni h škola, isto je pošlo za rukom i našim stolnotenisačicama i stolnotenisačima!

Gradsko natjecanje osnovnih škola Grada Velike Gorice u stolnom tenisu održalo se 10. listopada 2023., već tradicionalno u našoj školi. Djevojke su bile bolje od OŠ Eugena Kumičića, dok su dječaci redom pobijedili OŠ Jurja Habdelića, OŠ Eugena Kumičića i u finalu OŠ Vukovina. Tako su nam se obje ekipe plasirale na županijsko natjecanje koje će se održati u veljači u Dugom Selu. Za naše ekipe su igrale T. Tkalec, D. Bradić i M. Čunčić u konkurenciji učenica, odnosno A. Jančetić, J. Pavlinić, G. Šebek, R. Fabečić i B. Pešut u konkurenciji učenika. Njihov voditelj je prof. Stanko Čudić. Čestitke svima!

KRETANJE_REZULTATA.doc (45.50 KB)

objavio: Administrator   datum: 10. 10. 2023.