preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 
Eugen Kvaternik
Natjecanja

Knjižnica

Oznaka eSafety

Djelatnici

ZAPOSLENICI ŠKOLE, šk. godina 2023./2024.:

Ravnateljica i stručna služba:

Redni broj Ime i prezime Radno mjesto
1. Monika Brleković                               Ravnateljica
2. Jasmina Rudić Pedagoginja
3. Gordana Novković Poje Psihologinja, savjetnica
4. Alica Stražanac Edukacijski rehabilitator
5. Davorka Facko-Vnučec Knjižničarka

Podaci o učiteljima:

Redni broj Ime i prezime Predmet 
1. Jasminka Tihi-Stepanić Hrvatski jezik, savjetnica          
2. Matea Meštrović Gršetić, zamjena Ema Hiršman Hrvatski jezik
3.  Melita Delić Hrvatski jezik, mentor
4. Dubravka Adžaga Hrvatski jezik
5. Nela Šipušić Gombarević Matematika
6. Blaženka Mirenić Matematika
7. Gordana Berković Kosor Matematika
8. Ivan Nađ Matematika, mentor
9. Snježana Jablanović Engleski jezik
10. Iva Anić Engleski jezik
11. Nina Koričan Engleski jezik
12. Ana Fortuna, zamjena Mato Matijević Engleski jezik
13. Amra Kučuković Engleski jezik
14. Manda Azinović Njemački jezik, mentor
15. Martina Matezović Biškup Njemački jezik
16. Snježana Težak Njemački jezik
17. Nada Grgurević Povijest
18. Ivana Jurlina Povijest i Geografija
19. Dubravka Vešligaj Geografija
20. Igor Pešić Fizika
21. Andreja Kupina Ramljak Kemija
22. Ljiljana Gojević Priroda i Biologija
23. Vesna Godinić Priroda i Biologija
24. Vinko Lujić Informatika i Tehnička
25. Kristina Panižić Tehnička kultura, mentor
26. Dalia Kager Informatika, mentor
27. Antonija Vnučec Informatika
28. Martina Vukušić Informatika
29. Ivica Herceg TZK
30. Stanko Čudić TZK
31. Marijana Ćorić Glazbeni
32. Vid Vučak Likovni
33.  Nataša Čurić Vjeronauk
34. Martina Fiipović Vjeronauk, savjetnik
35. Marija Markulin Siljadi Vjeronauk
36. Ivana Zec Vjeronauk, mentor
37. Josip Božo Matematika


Podaci o učiteljima/cama razredne nastave:

Redni broj Ime i prezime Učitelj/ica
1. Katica Vlahinić                                                       mentorica                  
2. Nadica Sedmak Velkovski  
3. Vesna Lužnik  
4. Andreja Mišić  
5. Anita Gorenc  
6. Karmen Šipušić  
7. Sofija Tonković mentorica
8. Bernarda Jandriš  
9. Gordana Lektorić  
10. Martina Mamić  
11. Jelena Milinković mentorica
12. Marina Mužek savjetnica
13. Lidija Detelić  
14. Zdenko Tonković  
15. Maja Malinović  
16. Marica Kupina  
17. Divna Topolnjak mentorica
18. Marina Golemac  
19. Irena Meštrović  
20. Valentina Božurić Grdenić  
21. Anja Petrović  
22. Marija Antolčić  



Podaci o administrativnom i tehničkom osoblju:

Redni broj Ime i prezime Radno mjesto
1. Marija Filip tajnica škole
2. Danijela Kos Polt voditeljica računovodstva
3. Slavica Božurić računovotkinja
4. Rajko Miloš domar
5. Mladen Panižić domar
6. Tomislav Babriga/ zamjena Marija Kirin kuhar/kuharica
7. Antonija Domić kuharica
8. Danica Grđan Car kuharica
10. Veronika Pejak kuharica
11. Marijana Desnica spremačica
12. Marica Drk spremačica
13. Željka Kos spremačica
14. Višnjica Kosić spremačica
15. Mara Lovrić spremačica
16. Zlata Lukić spremačica
17. Barica Pejak spremačica
18. Marica Štefić spremačica


 

 

 




Tražilica



Raspored autobusa

Raspored zvona

     


Informacije

Jelovnici

 


Vijeće učenika


Daroviti/ Zadruga

 


Moto i vizija škole

    


Projekti

Projekt Drvokod


Popis udžbenika

Školski list


Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 1. 2010.

Ukupno: 1179119
Ovaj mjesec: 3403
Ovaj tjedan: 2033
Danas: 11




preskoči na navigaciju