Županijsko Natjecanje u krosu

Dana 18.10.2023. godine u OŠ Bedenica, koja je bila domaćin i organizator, održano je županijsko Natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola Zagrebačke županije. Sudjelovalo je 29 osnovnih škola, odnosno 470 učenika. Naša škola je nastupila u sve  četiri kategorije. U kategoriji 5. i 6. razreda za učenice nastupile su: L. Bigec Sabljak (osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju), L. Ruškovački, Z. Menalo i S. Banović. U ekipnom plasmanu ekipa je zauzela 2. mjesto.

Za ekipu 5. i 6. razreda za učenike nastupili su: N. Žordić, I. Arbutina, V. Deverić i G. Cerjak. Ekipa je zauzela  6 mjesto.

Za ekipu 7. i 8. razreda učenice nastupile su: P. Teskera, T. Menalo, M. Čunčić i E. Serdarušić Radić. Ekipa je zauzela 5. mjesto.

Za ekipu 7. i 8. razreda za učenike nastupili su: F. Bobesić, I. Čale, L. Pranić i T. Štriga. Ekipa je zauzela 10 mjesto.

Voditelj  ekipe je Ivica Herceg, profesor. Čestitamo svi natjecateljima i voditelju ekipe na ostvarenim rezultatima!!!

objavio: Administrator   datum: 19. 10. 2023.