Božićni sajam: Radionica u 6.c

Učenici 6. c razreda sudjelovali su u zanimljivoj radionici izrade božićnih ukrasa. Radionicu je organizirala njihova razrednica Dalia Kager u sklopu pripreme za školski Božićni sajam u prosincu, a provedena je u suradnji s voditeljicom učeničke zadruge Natašom Čurić. Tijekom radionice učenici su imali priliku pokazati svoje vještine rezanja, šivanja i ukrašavanja ukrasa i pri tome su bili izrazito uspješni.

Klikni opširnije za više informacija!

Nakon završetka radionice, učenici su se nagradili kokicama i ukusnim palačinkama koje su pripremili, a oko čije pripreme je u pomoć priskočila i profesorica Kristina Panižić.

Učenici su se potom angažirali u čišćenju razreda i ostavili iza sebe uredan i čist prostor kao pravi primjer odgovornog ponašanja i timskog rada.

Ovo je tek prva u nizu od aktivnosti planiranih kao priprema za održavanje Božićnog sajma u OŠ Eugena Kvaternika, koji će se održati 20. prosinca 2023. godine.

Cilj ovog sajma je, između ostalog,  potaknuti samostalnost i timski duh među učenicima, ali i podržati sudjelovanje učenika u organizaciji školskih aktivnosti te pojačati školsko zajedništvo.

Svojim radom učenici su pokazali kako se kroz zajednički trud i suradnju može puno toga postići.

A, što su nam pripremili?  To je tajna. Dođite na sajam i saznajte 😊

Bravo 6. c!

objavio: Dalia Kager Nataša Čurić   datum: 8. 11. 2023.