Državno natjecanje u šahu

Od 20.11.  do 22.11.2023. godine u Poreču je održano  Državno natjecanje osnovnih škola u šahu za učenice i učenike. Natjecanje je održano u hotelu Plavi, a sudjelovalo je po 24 ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji iz svih  županija.
U ženskoj konkurenciji Zagrebačku županiju je predstavljala ekipa OŠ Eugena Kvaternika, a u muškoj konkurenciji našu županiju je predstavljala  OŠ Vukovina. Nakon 9 kola razigravanja prema pravilima FIDE učenice OŠ Eugena Kvaternika zauzele  su 4. mjesto, a učenici OŠ Vukovina zauzeli su 18. mjesto.
Za  ekipu OŠ Eugena Kvaternika nastupili su: M. Kos, E. Ćiško Čulina, L. Živčec, N. Kušević i P. Teskera. Voditelj ekipe je profesor Ivica Herceg, a mentor profesor Stanko Čudić. Čestitamo!!!

objavio: Administrator   datum: 23. 11. 2023.