Gradsko Natjecanje u odbojci za učenice 7. i 8. razreda

Dana 08.02.2024. godine održano je gradsko Natjecanje osnovnih škola grada Velike Gorice u odbojci za učenice 7. i 8. razreda. Natjecanje je održano u Gradskoj športskoj dvorani, a voditelj natjecanja je bila OŠ Šćitarjevo.Sudjelovalo je 9 ekipa koje su podijeljene u 3 skupine sa po 3 ekipe i gdje je igrao svatko sa svakim. Ekipa osnovne škole Eugena Kvaternika je sa dvije uvjerljive pobjede protiv OŠ Jurja Habdelića (2:0) i OŠ Novo Čiče (2.0) osvojila 1. mjesto u skupini B. Pobjednik skupine A je bila OŠ Eugena Kumičića, a pobjednik skupine C je bila OŠ Vukovina. Pobjedničke ekipe su u finalnoj skupini za razigravanje od 1. do 3. mjesta igrale svatko sa svakim. Ekipa OŠ Eugena Kvaternika je nadasve uzbudljivim utakmicama te  porazima protiv OŠ Eugena Kumičića (0:2) i OŠ Vukovina (1:2)  osvojila ukupno 3. mjesto. Druga je bila OŠ Vukovina, a 1. mjesto je osvojila OŠ Eugena Kumičića.
 Za ekipu OŠ Eugena Kvaternika nastupili su: Maša Strineka, Iskra Strineka, Gita Ćosić, Eva Malčić, Nika Gligora, Dea Humić, Lucija Šnajder, Eva Hrstić, Ema Krajnovic, Ema Lastavec, Lara Krajačić  i Ermina Smajlović.Voditelj i trener ekipe je profesor Ivica Herceg.

objavio: Administrator   datum: 9. 2. 2024.