Virtualni susret sa školom iz Portugala

Naši potencijalno daroviti učenici nastavljalju virtualne susrete s učenicima osnovnih škola diljem Europe. Nakon Poljske, Rumunjske, Portugala na red je došao još jedan susret s portugalskim učenicima.  28. veljače 2024. godine održan je, virtualni susret putem Zooma sa školom  EB 23 Dr. Armando Lizardo-Agrupamento de Escolas de Coruche.

Nakon kratkih prezentacija o državi i gradu, odnosno školi iz koje dolazimo, učenici su postavljali pitanja portugalskim učenicima, odgovarali na njihova pitanja, a na kraju susreta naučili smo i nekoliko portugalskih riječi. Susret je bio poučan i zanimljiv, a većina učenika se je odvažila i pred kamerom pričala o zanimljivostima iz školskog života ili su postavljali pitanja. Naravno, na engleskom jeziku. Susretu su prisutvovale voditeljice grupa. (M. Filipović, A. Vnučec, D. Facko-Vnučec).

objavio: Administrator   datum: 24. 2. 2024.