Predstava "Raspucavanje"

U suradnji s Hrvatskim nogometnim savezom i Ministarstvom obrazovanja kao partnerom projekta, u našoj školi je 20. ožujka izvedena  predstava “Raspucavanje”. Predstava “Raspucavanje” u produkciji Kazališta Lutonjica Toporko premijerno je prikazana na prvu obljetnicu pobjede Hrvatske nad Brazilom u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva. Predstava je namijenjena učenicima od petog do osmog razreda osnovnih škola, a odigrana je uz potporu Hrvatskog nogometnog saveza koji na ovaj način želi edukativno i preventivno dati doprinos suzbijanju neprihvatljivih ponašanja u nogometu, sportu, ali i društvu u cjelini. Predstavu su u nekoliko izvedbi pogledali svi učenici viših razreda, a reakcije na glumce i izvedbu su bile super. Zahvaljujemo Hrvatskom nogometnom savezu!

objavio: Administrator   datum: 20. 3. 2024.