Posjet Župnom uredu i crkvi Navještenja Blažene Djevice Marije

Učenici 2.b razreda, zajedno sa svojom vjeroučiteljicom Martinom Filipović, posjetili su 6. travnja 2024. godine Župni ured i crkvu Navještenja Blažene Djevice Marije u sklopu Kurikuluma Katoličkog vjeronauka za drugi razred. Župnik Norbert Ivan Koprivec bio nam je  domaćin te nas proveo kroz župnu kuću i pokazao što se sve tamo radi. Bilo je zanimljivo vidjeti kartoteku u kojoj svaka obitelj u župi ima spremljene podatke o primljenim sakramentima. U samoj crkvi vidjeli smo krstionicu, oltar i propovjedaonicu te sakristiju koja nas je iznenadila sa sadržajem ormara (haljinama koje svećenici koriste na svetoj misi). Djeci je bilo izuzetno zanimljivo i poučno. Veselimo se nekom sljedećem susretu. (Martina Filipović, vjeroučiteljica)

objavio: Administrator   datum: 7. 5. 2024.

Ukupno: 1191678