Područna škola Dubranec

Božićna priredba

18. prosinca 2018. godine, s početkom u 17.30 sati održana je  božićna priredba učenika naše škole. Učionica u kojoj se održavala priredba bila je premala za sve prisutne, roditelje, braću i sestre, pa čak i djedove i bake.

Na početku priredbe sve prisutne pozdravile su učiteljice, te se obratile prisutnima. Posebno su se zahvalile roditeljima učenika, na nesebičnoj suradnji i velikoj podršci sve ove godine. Prisutnima se obratila i ravnateljica škole prigodnim riječima i čestitkama za nadolazeće blagdane.

Svaki je razred pripremio nekoliko točaka kojima su pokazali što su sve učili i marljivo uvježbavali prethodnih mjeseci. Na kraju priredbe svi učenici sudjelovali su u zajedničkoj točki u kojoj su pjesmom i plesom poslali prigodnu poruku, a gledatelji su im se rado pridružili.

Nakon završetka priredbe, učenici i učiteljice, pozvali su goste da se odazovu na prodajnu izložbu rukotvorina, koju su učenici uz pomoć učiteljica pripremili. Prodajna izložba bila je, kao i prošle godine, vrlo uspješna.

Nakon svega, svi smo se okupili u učionici 1. razreda na domjenku, gdje su bili pripremljeni stolovi prepuni slatkiša, sokova, grickalica i kolača koje su pekli i donjeli roditelji, učenici i učiteljice.

Druženje je potrajalo, a igre i veselja nikako nije nedostajalo.

Učiteljica Irena Meštrović i učenici 3.r PŠ Dubranec

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 18. 12. 2018.