Terenska nastava na Ključić Brdu

Čim smo stigli na Ključić Brdo, odmah smo bili slobodni i lijepo se zabavljali. Tako smo se jako natrčali, da smo jedva hodali kad smo išli u obilazak šume. Naučili smo da ako uništavaš prirodu, uništavaš i sebe. Jelenovo mlado se zove lane. Kad lisica želi uhvatiti ježa, jež se sklupča u kuglu, a lisica se popiški na njega pa se jež otvori i lisica ga uhvati. Vidjeli smo divlje svinje i krave. Bio je jedan strmi brijeg pa smo se svi počeli klizati unazad. Kad smo se vratiliiz šume, imali smo trideset minuta za igru. Nakon deset minuta, išli smo po sladoled. Ja sam uzela Senzaciju. Kad nam je ostalo pet minuta, brzo smo se počeli spremati. A kad smo se spremili, otišli smo se slikati. Tako je završio naš provod na Izletištu Ključić Brdo i nastala ova fotografija.

Lucija Šnajder, 1. r. PŠ Lukavec

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 10. 5. 2017.

Ukupno: 1191494