HJ 5.a i 5.b 2020./2021.

eTwinning projekt "Čarobni svijet pčela"

Sudjelovali smo u eTwinning projektu "Čarobni svijet pčela" i naučili puno stvari o ovim vrijednim životinjama!

Dana 27. svibnja 2021. u našoj smo vanjskoj učionici ugostili dr. sc. Anamariju Frankić, profesoricu sa University of Massachusetts u Bostonu i Sveučilišta u Zadru. Bilo je to posljednje ovogodišnje druženje sa hrvatskim znanstvenicama u sklopu međunarodnog eTwinning projekta International Women in Science Day II. Prof. Frankić govorila je učenicima 6. d razreda te nekolicini petaša i sedmaša o biomimikriji, načinu koji preslikava rješavanje problema iz prirode. Govorila nam je i o pčelama! Veselimo se daljnjoj suradnji i od srca zahvaljujemo prof. Frankić na posjeti! Povezali smo profesoricin posjet i s Međunarodnim projektom "Čarobni svijet pčela!.

Učenica Marija D. napravila je strip ui alatu ToonyTool, a spojila ga je u alatu PhotoScape.

Zastava našeg pčelinarskog društva!

Bojali smo i svoju košnicu!

Posjetili smo OPG Antolčić u Velikoj Gorici, a vlasnike smo i ugostili u našoj radio emisiji Zvonjalica i naučili puno toga o pčelama!

Crtali smo pčele u alatu Kleki

objavio: Ivana Dubovečak   datum: 13. 7. 2021.

VREMENIK NATJECANJA 2022.-2023.