Gradsko natjecanje u odbojci za učenike 7. i 8. razreda

Dana 17.02.2023. godine u Gradskoj sportskoj dvorani održano je Gradsko natjecanje u odbojci za učenike 7. i 8. razreda. Organizator natjecanja bila je OŠ Šćitarjevo. Sudjelovalo je 7 ekipa podijeljenih u 2 skupine.
 U skupini B natjecala se i naša škola. Uvjerljivim pobjedama sa 2:0 protiv OŠ Velika Mlaka, OŠ Novo Čiče i OŠ Vukovina  ekipa je zauzela 1. mjesto u skupini  i plasirala se u finale natjecanja.

U finalnoj utakmici protiv OŠ Slavka Kolara naša ekipa je prikazala odličnu igru , međutim protivnik je bio uspješniji i naša ekipa je zauzela 2. mjesto.
Za ekipu naše škole nastupili su učenici: kapetan J. Baldaš , M. Batur, M. Blažević. M. Cavrić, N. Kos,  A. Mataković, F. Ramadanaj, N. Cvitaš, J. Lešić, F. Bobesić i L. Čolić. Voditelj i trener ekipe je Ivica Herceg, profesor. Čestitke našim vrijednim sportašima.

objavio: Administrator   datum: 18. 2. 2023.

Ukupno: 1191564