Kros

7. Jesenski kros

Lijepo vrijeme i lijepi rezultati

U organizaciji velikogoričkog kluba „Marathon“, na Dan državnosti Republike Hrvatske, 8. listopada 2008. godine, na livadi iza Srednjoškolskog centra u Velikoj Godici, održan je već tradicionalni, sedmi po redu, Jesenski kros za djecu predškolskog uzrasta i učenike osnovnih škola. Za utrke osnovnoškolaca prijavilo se 271 učenik iz škola s područja Velike Gorice, ali bilo je i učenika iz drugih škola u Hrvatskoj. Trčalo se u četiri kategorije: 1. i 2. razred i 3. i 4. razred (na 750 m), 5. i 6. razred i 7. i 8. razred (na 1.5 km) za dječake i djevojčice. Sve su trke trčane po izvrsnom vremenu i postignuti su lijepi rezultati. Iz naše škole sudjelovalo je 35-oro učenica i učenika od prvog do osmog razreda. Među prvih pet plasirali su se: Sara Pleše, (5. mjesto), Maja Medanović, (4. mjesto), Marko Vujević (5. mjesto) i Lucija Ceković, 5. e (4. mjesto). Najbolji rezultat od naših učenika ostvario je učenik 8. razareda, Alen Baković, zauzevši drugo mjesto u svojoj kategoriji.

novinarska grupa

Fotke: Baković, drugi

1 i 2 r dečki, najbrojniji

3 i 4 r djevojčice, najbrojnije

objavio: Maja Mačinko   datum: 8. 10. 2008.