Matematičari

Rezultati natjecanja iz matematike

OŠ u Ivanić Gradu bila je 23. veljače 2009. godine domaćin najboljim matematičarima osnovnih škola s područja Zagrebačke županije. Naši predstavnici na Županijskom natjecanju ostvarili su lijepe rezultate. Antun Pukanić, 4. b, naš je najbolje plasirani metematičar. Zauzeo je treće mjesto. Njegova kolegica iz razreda, Katarina Tešija, zauzela je 11. mjesto. Mentorica ima je učiteljica Marina Mužek. Ivan Bedenic, 5. b, zauzeo je 5. mjesto. Mentorica mu je prof. Lidija Eret. Peto mjesto u svojoj skupini zauzeo je i Šimun Kastrapeli, 6. b. Njegova mentorica je nastavnica Verica Malovec. Kristina Meštrović, 7. d, zauzela je 11. mjesto, na dvanaesto se plasirala Ana Visković, 7. d, a Marta Krilčić 7. d, je bila petnaesta. Mentorica ima je prof. Gordana Berković – Kosor.

objavio: Maja Mačinko   datum: 26. 2. 2009.