Jesenski kros

Dobar odaziv i lijepi rezultati

Tradicionalni jesenski kros za predškolce i učenike osnovnih škola održan je 8. listopada, na Dan državnosti, u orgnizaciji Maraton kluba Velika Gorica već 11. puta za redom. Sudjelovalo je preko 500 djece u 11 utrka, a trčalo se na travnjaku kod dvorane Srednjih škola. Prekrasno vrijeme izmamilio je veliki broj roditelja i posjetitelja što je cijelo natjecanje učinilo iznimno ozbiljnim.

Među natjecateljima bilo je i dosta naših učenika, a najbolje rezultate postigli su Jure Herceg, 8. a, koji je u utrci na 1500 m m osvojio 3. mjesto.

Svi učesnici krosa na kraju su dobili diplome sa svojim fotografijama, prvih 30 u svakoj od utrka majice, a po troje prvoplasiranih učenika u svekoj kategoriji nagrađeno je odgovarajućim peharima i darovima sponzora

objavio: Maja Mačinko   datum: 10. 10. 2012.