LIDRANO

Županijsko natjecanje održalo se u I. OŠ Vrbovec 21.2.2013. Na natjecanju su sudjelovali učenici FIlip Hanak i Ines Zlodi (8a), mentorica Jasminka Tihi-Stepanić, te Maja Medanović (8a), mentorica Ivana Zec.

Učenici FIlip Hanak i Ines Zlodi predloženi su za državno natjecanje, a Filip je i pozvan na državni Lidrano u Primošten.

Pročitajte više o dojmovima naše Maje u nastavku.

Na gradskom natjecanju Lidrana pohvale stručnog žirija odvele su moju monodramu, rađenu po romanu moje razrednice Jasminke Tihi-Stepanić Imaš fejs? na županijsko natjecanje, iako je konkurencija bila vrlo velika. Ono se održavalo u Vrbovcu. Tamo sam upoznala puno talentiranih ljudi s kojima sam podijelila dozivljaje i iskustva. Bila sam jako sretna radi toga što ću drugi put nastupati na županijskom natjecanju u konkurenciji pojedinačnih scenskih nastupa (prošle sam godine nastupala sam s pjesmom Đurđe Jandriš-Parać Na Rokovo v Jakuševcu). Prošle, kao i ove godine mentorica mi je bila profesorica Ivana Zec. Nije mi bilo lako otvoriti županijsko natjecanje, ali bilo mi je jako lijepo i zapamtiti ću ovo prekrasno iskustvo.  Iako ću sljedeće godine otići u srednju školu voljela bih ponovo nastupiti na lidranu.

Maja Medanović

objavio: Maja Mačinko   datum: 22. 2. 2013.

Ukupno: 1191501