Gledali smo, posjetili smo, obilježili smo...

Kviz povodom stote obljetnice objavljivanja romana Čudnovate zgode šegrta Hlapića

Povodom stote obljetnice objavljivanja romana Ivane Brlić-Mažuranić, Čudnovate zgode šegrta Hlapića, u našoj školi održan je kviz trećih razreda. Ekipa svakog trećeg razreda imala je tri natjecatelja, a znanje se provjeravalo u četiri kruga natjecanja. Kviz su vodile Ema Jandroković iz 4.b i Angelina Hrženjak iz 4.c dok je bodove bilježio Filip Gudeljević iz 4.a razreda. Za točnost odgovora pobrinuo se žiri u sastavu Melita Delić, Matea Maković i Davorka Facko-Vnučec koja je osmislila kviz.

U napetoj igri znanja i snalažljivosti najbolje se snašla ekipa 3.c razreda u sastavu Ema Kovačić, Martina Jančić i Dominik Krajnc. Poklone im je uručila njihova razrednica Bara Marović i psihologinja Matea Maković. Svi učenici po završetku kviza zasladili su se tortom.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 12. 12. 2013.